chwilowo brak

KOLEKCJONERKA

Cena rynkowa brutto:
39,99 zł
VAT:
5%
Autor:
Wydawnictwo:
Kategorie:
EAN:
9788366229174
Liczba stron:
342
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2019-05-08
Format (szer/wys):
135X195
Dostępność:
niedostępny
Wyrafinowanie czy wyuzdanie? Na pewno zmysłowość malowana słowem. Daj się o tym przekonać Marcie Motyl!

Bohaterka książki, Magda, nazywa siebie gejszą. Podsyca i realizuje pragnienia, pozuje do aktów. Zostaje płatną kochanką starszej od siebie Mecenaski. Pod podszewką erotycznej relacji kryją się niejednoznaczne motywy i niejeden sekret... Czy niosą historie z przeszłości? Czy zaważą na przyszłości? Zanurz się w buzujących nastrojami zwierzeniach Magdy i dopieść zmysły lekturą!

Marta Motyl – pisarka i historyczka sztuki. Autorka powieści KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii (2012), Odcienie czerwieni (2016) i Moc granatu (2017). Opisywane historie nasyca emocjami i erotyką. Nie istnieją w nich granice obyczajowe ani granice wyobraźni. Współpracuje z artystami, instytucjami kultury, fundacjami, tworząc teksty poświęcone sztukom wizualnym. Wielbicielka niekonwencjonalnych połączeń w sztuce i w życiu. Kolekcjonerka to pierwszy tytuł Autorki wydany nakładem wydawnictwa Lira.

Marta Motyl umie pisać o seksie (...). Język „Kolekcjonerki” aż się wije, tańczy na rurze zmysłowych znaczeń, która zamienia się w rurkę z kremem, by skończyć jako soczysta wisienka, niekoniecznie w torcie.

– Rafał Gawin, poeta, krytyk literacki

To jest świat, do którego wejść nie miałabym odwagi. Jednak czujna i wrażliwa autorka bierze mnie za rękę i prowadzi. Nie widzę słów, wyrazów czy zdań, a przedstawienia. Teatry, w których dzieją się rzeczy niesłychane, sceny najśmielsze. Ta książka ośmiela (...) Dziękuję!

– Ewa Gaj, malarka