+
-

WITAJCIE W PUPPET SHOW

Cena rynkowa brutto:
39,90 zł
VAT:
5%
Autor:
Wydawnictwo:
EAN:
9788380757134
Liczba stron:
440
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2019-06-19
Format (szer/wys):
135X205
Dostępność:
dostępny
W malowniczym Lake District na północy Anglii grasuje seryjny morderca, który pali ludzi żywcem. Nie zostawia żadnych śladów, więc policja jest w beznadziejnej sytuacji. Na trzeciej ofierze policja odkrywa wyryte w spalonych szczątkach imię – „Poe”.

Zdegradowany detektyw Washington Poe, zostaje przywrócony do służby i to jemu zostaje przydzielona sprawa. I, ku jemu wielkiemu niezadowoleniu, wspólnik. Genialna, ale społecznie wyalienowana analityczka Tilly Bradshaw. Nieuchwytny morderca ma plan i z niewiadomych przyczyn, Poe jest jego częścią.

Kiedy pojawiają się kolejne ciała, Poe zdaje sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie był tak daleko od rozwiązania sprawy. Dopiero w szokującym finale Poe dowie się, że są daleko gorsze rzeczy od palonych żywcem ofiar.

„Washington Poe! Zapamiętajcie jego imię! Tilly Bradshaw! Zapamiętajcie jej imię! Zapowiada się najlepsza seria tego stulecia!”
Mark’s Bookshelf, recenzent goodreads.com

„Jedyną rzeczą potrzebną do tryumfu zła jest bezczynność dobrych ludzi.”
Edmund Burke

„To musi być 10/10 ocena na 5 gwiazdek! Przypuszczałam, że to będzie dobra książka, ale nie aż tak! Pokochacie Washingtona i Tilly!”
snazzybooks.com